Home Nieuws Tentoonstelling 'Echoing Through Eternity'

Tentoonstelling 'Echoing Through Eternity'

Technoclub wordt museum. Meer dan een jaar na sluiting opent de legendarische technotempel Fuse zijn deuren op 9 april met de pop-uptentoonstelling Echoing Through Eternity.

De iconische club nam een diepe duik in zijn eigen archieven én die van de stad Brussel. Twee weken lang kan je er terecht voor een overzicht van 27 jaar aan artwork en muziektrends, de eerste turbulentie jaren van de club, maar ook een reis door de geschiedenis van het gebouw zelf. Ook kan je je laten onderdompelen met bassen in de installatie 3 Minutes Of A Club Experience. De ideale gelegenheid dus om nog eens door de deuren van de Fuse te kunnen wandelen, om een goeie dosis cultuur op te snuiven weliswaar. De pop-uptentoonstelling loopt van vrijdag 9 april tot zondag 22 april, reservering is verplicht.

Meer info over Echoing Through Eternity vind je op het Facebookevenement.

Ook interessant

28 mei 2025

“Hip hip hoera. Een plaat waar ik het bestaan nog niet van af weet” - In gesprek met platenverzamelaars Rinus Blijleven en Willy Machiels

De Nederlandse platenverzamelaar Rinus Blijleven vertelde ons over zijn collectie en publicatie van de oudste opnamen van de Lage Landen. Hij bracht …
Lees meer
29 apr. 2025

25 keer danserfgoed en vrouwen op Wikipedia

Afgelopen maanden was CEMPER betrokken bij twee Wikipedia-schrijfdagen, waarbij we schreven over 25 personen, organisaties en plaatsen.
Lees meer
25 apr. 2025

‘Hoort mi aen’: een voorstelling geïnspireerd op het Gruuthusehandschrift

Het Gruuthusehandschrift vormde de inspiratie voor de voorstelling 'Hoort mi aen', waarin muziek en poëzie met elkaar verweven worden.
Lees meer
18 apr. 2025

Doe mee met #OokDitIsDans op Dag van de Dans

Op 26 april 2025, Dag van de Dans wil CEMPER met #OokDitIsDans meer zichtbaarheid en waardering geven aan alle vormen van dans.
Lees meer